Aktuality

 

 

 

 

Začátek – Konec Název akce Místo konání
24. 1. 2019 18.00–19.00 Zimní koncert Brodek u Př. Brodek u Přerova - sál-kino
30. 1. 2019 13.30–19.00 Školní kolo soutěže s převahou dechových nástrojů Hlavní budova - sál
1. 2. 2019 Jednodenní pololetní prázdniny
6. 2. 2019 18.00–19.00 Třídní besídka uč. Petříkové Hlavní budova - sál
13. 2. 2019 07.00–20.00 Okresní kolo soutěže s převahou dechových nástrojů Hlavní budova - sál
14. 2. 2019 18.00–19.00 Třídní besídka žáků p. uč.H. Juříkové a L. Hábové Brodek u Př. Brodek u Přerova - sál-kino
18. 2. 2019 – 24. 2. 2019 Jarní prázdniny
7. 3. 2019 18.00–19.30 Třídní besídka uč. Fučíkové Hlavní budova - sál
9. 3. 2019 08.00 – 10. 3. 2019 17.00 Soustředění dechového orchestru Hlavní budova - sál
12. 3. 2019 18.00–19.30 Třídní besídka Hlavní budova - sál
12. 3. 2019 18.00–20.00 Koncert orchestrů Městský dům
13. 3. 2019 18.00–19.00 Třídní besídka žáků p. uč.E. Tkadlecové a F. Tkadlece (I.) v Přerově Hlavní budova - sál
14. 3. 2019 18.00–19.00 Třídní besídka žáků p. uč. M. Bedřicha a S. Smočka Brodek u Př. Brodek u Přerova - sál-kino
19. 3. 2019 18.00–19.15 Třídní besídka keyboardy (Vičan, Kadlčíková) Hlavní budova - sál
20. 3. 2019 18.00–19.30 Koncert komorní hudby Hlavní budova - sál
21. 3. 2019 16.00–17.00 Jarní žákovský koncert Tovačov Tovačov - 2
21. 3. 2019 18.00–19.00 Jarní koncert Brodek u Př. Brodek u Přerova - sál-kino
26. 3. 2019 18.00–19.30 Třídní besídka žáků p. uč. P. Hradila Hlavní budova - sál
27. 3. 2019 18.00–19.00 Třídní besídka žáků p. uč.E. Tkadlecové a F. Tkadlece (II.) v Přerově Hlavní budova - sál
28. 3. 2019 16.00–17.00 Třídní besídka žáků M. Balódyho Tovačov - 2
28. 3. 2019 18.00–19.00 Třídní besídka žáků p. uč. J. Koukalové a J. Horvátha Brodek u Př. Brodek u Přerova - sál-kino
28. 3. 2019 18.00–19.30 Třídní besídka žáků M. Moudré Hlavní budova - sál
3. 4. 2019 18.00–19.30 První jarní žákovský koncert Hlavní budova - sál
4. 4. 2019 08.00 – 7. 4. 2019 20.00 Soutěž PRO BOHEMIA Konzervatoř Ostrava - Friesová -flétna Konzervatoř Ostrava
4. 4. 2019 16.00–19.00 Třídní besídka žáků I. Galetové Tovačov - 2
4. 4. 2019 18.00–19.00 Třídní besídka žáků p. uč.E. Tkadlecové a F. Tkadlece Brodek u Př. Brodek u Přerova - sál-kino
9. 4. 2019 18.00–19.30 Druhý jarní žákovský koncert Hlavní budova - sál
11. 4. 2019 16.00–17.00 Třídní besídka žáků H. Raabové Tovačov - 2
11. 4. 2019 18.00–19.00 Třídní besídka žáků p. uč. Jany Koukalové Brodek u Př. Brodek u Přerova - sál-kino
11. 4. 2019 18.00–19.30 Třídní besídka Skopal, Juříková Hlavní budova - sál
16. 4. 2019 18.00–19.00 Třídní besídka žáků Michala Bobáka Hlavní budova - sál
17. 4. 2019 18.00–19.15 Klavírní podvečer s absolventy Hlavní budova - sál
18. 4. 2019 – 22. 4. 2019 Velikonoční prázdniny
19. 4. 2019 Velký pátek
22. 4. 2019 Velikonoční pondělí
25. 4. 2019 08.00–20.00 Ústřední kolo soutěže s převahou dechových nástrojů ZUŠ Liberec
27. 4. 2019 08.00 – 28. 4. 2019 20.00 Mezinárodní soutěž Flautiada Banská Bystrica - Friesová Banská Bystrica
30. 4. 2019 18.00–19.00 Bubenický absolventský koncert Hlavní budova - sál
1. 5. 2019 Svátek práce
2. 5. 2019 16.00–17.00 Třídní besídka žáků D. Otáhalové Tovačov - 2
7. 5. 2019 18.00–19.30 První absolventský koncert Hlavní budova - sál
8. 5. 2019 Den vítězství
9. 5. 2019 16.00–17.15 Absolventský koncert Tovačov Tovačov - 2
15. 5. 2019 18.00–19.30 Druhý absolventský koncert Hlavní budova - sál
16. 5. 2019 16.30–17.45 Absolventský koncert Elišky Petřekové Tovačov - 2
16. 5. 2019 18.00–19.00 Absolventský koncert Brodek u Př. Brodek u Přerova - sál-kino
21. 5. 2019 18.00–19.30 Třídní besídka uč. Netopilové Hlavní budova - sál
23. 5. 2019 18.00–19.00 Třídní besídka žáků p. uč.S. Havlíkové Brodek u Př. Brodek u Přerova - sál-kino
29. 5. 2019 18.00–19.15 Zámecký koncert absolventek A. Sochůrkové a S. Viktorové Mervartova síň, zámek Přerov
4. 6. 2019 13.30 – 8. 6. 2019 18.00 Zkouškový týden Ve všech budovách a pobočkách školy
6. 6. 2019 18.00–19.30 Koncert žáků 1. ročníku a PHV Hlavní budova - sál
20. 6. 2019 18.00–19.00 Závěrečný koncert Brodek u Př. Brodek u Přerova - sál-kino
29. 6. 2019 – 1. 9. 2019 Hlavní prázdniny
5. 7. 2019 Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
6. 7. 2019 Den upálení mistra Jana Husa