2013-2014

Červen

7. 5. 2014 – 15. 6. 2014 Výstava absolventů Výtvarného oboru Zuš B.Kozánka, Přerov Galerie města Přerova, Horní nám.1 17.00
28. 5. 2014 – 3. 6. 2014 Mezinárodní soutěž orchestrů Giulianova – Dech. orch. Haná Itálie Giulianova 18.00
2. 6. 2014 Koncert sboru Vocantes a komorních seskupení Mervartova síň, zámek v Přerově 18.00–19.00
5. 6. 2014 Absolventský koncert Brodek u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
7. 6. 2014 Seminář Dechových orch. Hranice a Koncert Dech. orch. Haná Hranice 9.00–20.00
8. 6. 2014 Zámecký koncert – KOMŽ, PRIMAVERA, MUZIKA Rytířský sál – zámek Tovačov 15.00–16.00
8. 6. 2014 Koncertní zájezd KOMŽ, PRIMAVERA do Tovačova Zámek Tovačov 9.00–18.00
9. 6. 2014 – 12. 6. 2014 Zápis nových žáků Tovačov pobočka v Tovačově 13.00
10. 6. 2014 – 26. 6. 2014 Zápis nových žáků do hudebního oboru ZUŠ B. Kozánka, Přerov, Tř. 17. listopadu 2 14.00
10. 6. 2014 Třídní besídka žáků tříd M. Sabadáše a M. Bedřicha sál ZUŠ 18.00–19.30
11. 6. 2014 Zkouška – třídní Besídka – Petr Stojan sál ZUŠ 13.00–18.00
11. 6. 2014 Třídní Besídka – Petr Stojan sál ZUŠ 18.00–19.30
12. 6. 2014 Třídní besídka S. Havlíkové a P. Skýpaly sál ZUŠ 18.00–19.30
13. 6. 2014 – 16. 6. 2014 Festival orchestrů Česká Kamenice – Dech. orch. Haná Česká Kamenice, Pirna, Bad Schandau 8.00
16. 6. 2014 úklid tabla Přerov, Žerotínovo náměstí 10.00–11.00
16. 6. 2014 Třídní besídka žáků B. Mrtvého sál ZUŠ 18.00–19.30
17. 6. 2014 Zápis nových žáků do výtvarného oboru ZUŠ B. Kozánka, Přerov, Máchova 10 16.00–17.00
17. 6. 2014 Třídní besídka S. Havlíkové a P. Skýpaly sál ZUŠ 18.00–19.30
18. 6. 2014 Vystoupení pro Domov seniorů Tovačov pobočka v Tovačově 15.00–16.00
18. 6. 2014 Zápis nových žáků do výtvarného oboru ZUŠ B. Kozánka, Přerov, Máchova 10 16.00–17.00
19. 6. 2014 Závěrečný koncert Brodek u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
24. 6. 2014 Bubenická besídka žáků učitele Michala Bobáka sál ZUŠ 18.00–19.30
24. 6. 2014 Poznávací exkurze zámek Buchlovice 7.30–15.30
26. 6. 2014 Koncert souborů Nádvoří , zámek Přerov 15.00–16.30
29. 6. 2014 Promenádní koncert v Michalově – Dech. orch. Haná Městský park Michalov 15.00–17.00

Květen

2. 5. 2014 Instalace exponátů na Národní přehlídku VO ZUŠ ČR Šternberk, Augustiniánský klášter 8.00–13.00
5. 5. 2014 Podvečer dechového oddělení – besídka absolventů sál ZUŠ 18.00–19.00
6. 5. 2014 Výchovný koncert pro MŠ Tovačov pobočka v Tovačově 10.15–11.15
6. 5. 2014 Vystoupení Dech. orch. Haná / Za císaře pána a jeho rodinu – vernisáž výstavy/ Horní náměstí,zámek, Přerov 16.30–18.30
6. 5. 2014 Výchovný koncert pro 1. a 2. třídu ZŠ v Tovačově pobočka v Tovačově 8.45–9.45
7. 5. 2014 Vernisáž Absolventské výstavy žáků VO Galerie města Přerova, Horní náměstí 1 17.00–18.30
7. 5. 2014 – 15. 6. 2014 Výstava absolventů Výtvarného oboru Zuš B.Kozánka, Přerov Galerie města Přerova, Horní nám.1 17.00
7. 5. 2014 Absolventský koncert sál ZUŠ 18.00–19.15
8. 5. 2014 Vystoupení v zámeckém parku u příležitosti májových oslav zámek Tovačov 9.30–11.30
13. 5. 2014 Námořnická besídka souborů Muzička a Muzika pobočka v Tovačově 16.00–17.15
13. 5. 2014 Absolventský koncert sál ZUŠ 18.00–19.15
15. 5. 2014 Zápis žáků na pobočce v Brodku u Přerova pobočka v Brodku u Přerova 14.00–17.00
15. 5. 2014 1. Absolventský koncert Tovačov pobočka v Tovačově 16.00–17.15
15. 5. 2014 Třídní besídka / Bedřich, Walta/ Brodek u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
17. 5. 2014 Dechová sobota – příčná flétna – konzultace a přednášky Konzervatoř Brno 9.00–16.00
20. 5. 2014 Vystoupení v Domově pro seniory DS Tovačov 14.00–15.00
20. 5. 2014 Třídní besídka uč. Marty Netopilové sál ZUŠ 18.00–19.15
21. 5. 2014 Třídní besídka – P. Vařák sál ZUŠ 18.00–19.30
22. 5. 2014 2. Absolventský koncert Tovačov pobočka v Tovačově 16.00–17.15
22. 5. 2014 Absolventský koncert sál ZUŠ 18.00–19.15
23. 5. 2014 Celostátní kolo soutěže dechových orchestrů Dech. orch. Haná, Letovice zámek Letovice – jízdárna 13.00–21.00
23. 5. 2014 Koncertní zájezd KOMŽ, MUZIKA, PRIMAVERA do Beňova Beňov 15.00–17.00
26. 5. 2014 Koncert absolventů na zámku / M. Procházka, D. Štěpán/ Mervartova siň, zámek Přerov 18.00–19.00
27. 5. 2014 Výchovný koncert pro MŠ Ivaň a Troubky pobočka v Tovačově 10.15–11.15
28. 5. 2014 Třídní besídka žáků D. Strakošové sál ZUŠ 18.00–19.15
28. 5. 2014 – 3. 6. 2014 Mezinárodní soutěž orchestrů Giulianova – Dech. orch. Haná Itálie Giulianova 18.00
29. 5. 2014 Třídní besídka M. Blaťák sál ZUŠ 18.00–19.00
30. 5. 2014 SCHOLAR sál ZUŠ 8.00–11.00

Duben

1. 4. 2014 – 2. 4. 2014 Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ – smyčce ZUŠ Iši Krejčího, Olomouc 9.00
1. 4. 2014 Středomoravská soutěžní přehlídka souborů bicích nástrojů sál ZUŠ 9.00–18.00
2. 4. 2014 Koncert komorní hudby sál ZUŠ 18.00–19.15
3. 4. 2014 Třídní besídka žáků D. Otáhalové pobočka v Tovačově 16.00–17.00
4. 4. 2014 – 6. 4. 2014 Soutěž PRO BOHEMIA Ostrava – Vojáčková, Javorek Konzervatoř Ostrava 8.00
5. 4. 2014 Zkouška na třídní besídku uč.Petříkové sál ZUŠ 8.00–11.30
8. 4. 2014 Třídní besídka uč.Petříkové sál ZUŠ 18.00–19.15
10. 4. 2014 Instalace Výstavky výsledných prací z Absolventských zkoušek žáků VO Máchova 10 12.00–14.00
10. 4. 2014 Třídní besídka žáků A. Procházkové a L. Čechové pobočka v Tovačově 16.00–17.00
10. 4. 2014 Absolventské předehrávky – Pobočka Brodek u Př. pobočka v Brodku u Přerova 17.00–18.30
10. 4. 2014 Přehlídka škol v sólovém a komorním zpěvu – Moravská brána ZUŠ Lipník nad Bečvou 7.30–17.00
12. 4. 2014 Krajské kolo Národní soutěže dechových orchestrů ZUŠ Zábřeh 9.00–18.00
13. 4. 2014 Vítání občánků pobočka v Troubkách 13.30–14.30
15. 4. 2014 Jarní žákovský koncert sál ZUŠ 18.00–19.15
16. 4. 2014 Třídní besídka žáků M.Vojtáškové sál ZUŠ 18.00–19.15
17. 4. 2014 Velikonoční koncert na TGM v Přerově – Dech. orch. Haná Náměstí TGM v Přerově 16.00–17.00
23. 4. 2014 Jarní žákovský koncert sál ZUŠ 18.00–19.15
24. 4. 2014 Odpoledne s Žesťovým kvintetem posluchačů Konzervatoře evangelické akademie Olomouc pobočka v Tovačově 16.00–17.00
24. 4. 2014 Třídní besídka / Netopilová, Bobák/ Brodek u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
24. 4. 2014 Hudební podvečer s absolventy – smyčce sál ZUŠ 18.00–19.00
27. 4. 2014 Bubenický seminář s Pavlem Razimem sál ZUŠ 10.00–15.00
29. 4. 2014 Klavírní hudební podvečer s absolventy sál ZUŠ 18.00–19.15

Březen

24. 2. 2014 – 2. 3. 2014 Jarní prázdniny žáků mimo prostory ZUŠ 00.00
5. 3. 2014 Vystoupení pro Magistrát města Přerova – Věžní hudba Zámek Přerov – Mervartova síň 17.00–18.00
12. 3. 2014 Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ – smyčce ZUŠ B. Kozánka, Přerov 9.00–18.00
13. 3. 2014 Vernisáž Lipník n. B.- Středisko volného času Lipník n. B.- Středisko volného času 15.30–16.30
13. 3. 2014 Třídní besídka žáků K. Kolaříka pobočka v Tovačově 16.00–17.00
14. 3. 2014 Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ – orchestry ZUŠ B. Kozánka, Přerov 16.00–18.00
18. 3. 2014 Třídní besídka (Mikeš, Bobák) sál ZUŠ 18.00–19.15
20. 3. 2014 Třídní besídka žáků H. Raabové pobočka v Tovačově 16.00–17.00
20. 3. 2014 Jarní koncert Brodek u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
20. 3. 2014 Specializovaný seminář Teplo Přerov 8.00–14.00
21. 3. 2014 – 23. 3. 2014 Soustředění PS Vocantes (není akce školy) Pekařov 7.00
25. 3. 2014 Třídní besídka P. Hradil sál ZUŠ 18.00–19.30
25. 3. 2014 Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ – kytara ZUŠ Litovel 9.00–18.00
26. 3. 2014 Koncert orchestrů v Městském domě v Přerově Městský dům 18.00–20.00
26. 3. 2014 – 27. 3. 2014 Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ – klavír ZUŠ Uničov 9.00
27. 3. 2014 Jarní koncert pobočka v Tovačově 16.00–17.00
27. 3. 2014 Třídní besídka / Procházková, Juříková/ Brodek u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
31. 3. 2014 Absolventské předehrávky – Dechové oddělení sál ZUŠ 13.00–17.30

Únor

1. 2. 2014 Dechová sobota – příčná flétna Konzervatoř Brno 9.00–16.00
3. 2. 2014 Třídní besídka – uč. Bohdan Mrtvý sál ZUŠ 18.00–19.30
5. 2. 2014 Školní kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje sál ZUŠ 14.00–18.00
6. 2. 2014 Zimní koncert Brodek u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
10. 2. 2014 Školní kolo – kytary sál ZUŠ 14.00–18.00
13. 2. 2014 Třídní besídka / Tkadlecová, Tkadlec/ Brodek u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
15. 2. 2014 – 16. 2. 2014 Soutěž Eurovision Young Musicians 2014 – A. Janková Praha, Kavčí hory 8.00
18. 2. 2014 Třídní besídka / Tkadlecová, Tkadlec – I./ Přerov sál ZUŠ 18.00–19.00
19. 2. 2014 Třídní besídka / Tkadlecová, Tkadlec – II./ Přerov sál ZUŠ 18.00–19.30
20. 2. 2014 Třídní besídka / Netopilová, Bobák, Horváth/ Brodek u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
20. 2. 2014 Třídní besídka M. Vavříkové sál ZUŠ 18.00–19.30
20. 2. 2014 Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ – klavír ZUŠ A. Dvořáka, Lipník nad Bečvou 9.00–18.00
20. 2. 2014 Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ – kytara ZUŠ B. Kozánka, Přerov 9.00–18.00
22. 2. 2014 Zkouška PS Vocantes sál ZUŠ 8.00–12.00
24. 2. 2014 – 2. 3. 2014 Jarní prázdniny žáků mimo prostory ZUŠ 00.00

Leden

21. 12. 2013 – 5. 1. 2014 Vánoční prázdniny žáků mimo prostory ZUŠ 0.00
4. 1. 2014 Novoroční koncert Vocantes Rokytnice u Přerova, kostel sv. Jakuba 15.00–16.00
4. 1. 2014 Novoroční koncert Vocantes Kokory, kostel Nanebevzetí Panny Marie 17.00–18.00
5. 1. 2014 Tříkrálový koncert Vocantes Soběchleby, kostel Nanebevzetí Panny Marie 15.30–16.30
5. 1. 2014 Tříkrálový koncert Vocantes Bystřice pod Hostýnem, kostel sv. Jiljí 17.00–18.00
11. 1. 2014 Vystoupení bubenického souboru DrumKids na plese Obchodní Akadamie Velký sál Městského domu, Přerov 19.50–20.00
18. 1. 2014 Vystoupení Tanečního orchestru na Farním plese (není akce školy) Městský dům, Přerov 19.30–22.30
19. 1. 2014 Vystoupení pro Podpůrný spolek A.F.Tovačovského pobočka v Tovačově 14.00–15.00
20. 1. 2014 Vystoupení kytarového oddělení pro DPS Na Hrázi Přerov 14.00–15.00
22. 1. 2014 Školní kolo soutěže ve hře na klavír sál ZUŠ 8.30–18.00
30. 1. 2014 Předehrávky housle a kytara Tovačov pobočka v Tovačově 16.30–17.30
31. 1. 2014 Pololetní prázdniny žáků mimo prostory ZUŠ 0.00–0.00

Prosinec

1. 12. 2013 Adventní koncert Vocantes Pavlovice, kostel sv. Jiljí 15.30–16.30
1. 12. 2013 Rozsvěcování vánočního stromu na TGM – Věžní hudba náměstí TGM v Přerově 16.00–16.30
1. 12. 2013 Rozsvěcování Betlému u Přerovského zámku – Věžní hudba Horní náměstí, Přerov 17.00–17.30
2. 12. 2013 Vystoupení Věžní hudby a Kvarteta příčných fléten v Nemocnici Přerov Nemocnice Přerov, Chirurgie 13.30–14.30
3. 12. 2013 Vystoupení sboru Vocantes pro seniory a STP Přerov, Městský dům 14.00–15.00
3. 12. 2013 Vystoupení pro Červený kříž Mervartova síň přerovského zámku 15.00–15.30
3. 12. 2013 Koncert Vocantes při zahájení vánočních trhů Krnov, náměstí 17.00–18.00
4. 12. 2013 – 6. 12. 2013 Mezinárodní soutěž pěveckých ansámblů Stonava, Karviná 7.00
7. 12. 2013 Asistence žákům při nákupu nástrojů a příslušenství Brass Studio Kinkal Praha 10.30–12.30
7. 12. 2013 Asistence žákům při nákupu nástrojů a příslušenství Music City Praha 13.00–14.30
8. 12. 2013 Vítání občánků pobočka v Troubkách 13.30–14.30
10. 12. 2013 Vánoční vystoupení v Klubu seniorů Klub seniorů Tovačov 14.30–15.30
10. 12. 2013 Adventní koncert sboru Vocantes a sboru Gymnázia J. Škody Hranice, kostel Stětí sv. Jana Křtitele 18.30–19.45
11. 12. 2013 Vánoční vystoupení v Prioru Přerov Přerov, Prior 15.30–16.30
11. 12. 2013 Vocantes zazpívá na akci Česko zpívá koledy Přerov, náměstí TGM 18.00–18.30
11. 12. 2013 Vánoční žákovský koncert sál ZUŠ 18.00–19.15
12. 12. 2013 Vánoční koncert pobočka v Tovačově 16.00–17.00
17. 12. 2013 Vánoční žákovský koncert sál ZUŠ 18.00–19.15
18. 12. 2013 Vánoční besídka žáků Ivany Galetové pobočka v Tovačově 16.00–17.00
18. 12. 2013 Třídní besídka – P. Vařák sál ZUŠ 18.00–19.30
18. 12. 2013 Vánoční koncert na zámku – Dechové oddělení Mervartova síň, zámek Přerov 18.00–19.00
19. 12. 2013 Vánoční vystoupení v Domově pro seniory v Tovačově pobočka v Tovačově 15.00–16.00
19. 12. 2013 Koledování Domov pro seniory Přerov 15.00–16.30
19. 12. 2013 Třídní vánoční besídka M. Netopilové sál ZUŠ 18.00–19.15
19. 12. 2013 Vánočníní koncert Brodek u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
20. 12. 2013 Koledování Domov pro seniory Pavlovice u Př. 14.00–15.30
20. 12. 2013 Vánoční koncert Dechového orchestru Haná Náměstí TGM v Přerově 16.00–17.00
20. 12. 2013 Vánoční koncert Vocantes Dluhonice, kaple 17.30–18.30
21. 12. 2013 – 5. 1. 2014 Vánoční prázdniny žáků mimo prostory ZUŠ 0.00
21. 12. 2013 Vánoce na zámku zámek Tovačov 11.00–16.00
22. 12. 2013 Vystoupení pro město Tovačov Zámek Tovačov 14.00–15.00
22. 12. 2013 Jazz Base – koncert (není akce školy) Nám. TGM 17.00–18.00
23. 12. 2013 Vánoční koncert Vocantes Přerov, Kostel sv. Vavřince 20.00–21.00
30. 12. 2013 Jazz Base – koncert pro přátele jazzu (není akce školy) Areál energoprojekty 17.00–18.00

Listopad

9. 10. 2013 – 22. 11. 2013 Výstava – Plenér Štědrákova Lhota 2013 Máchova 10 14.00
1. 11. 2013 – 3. 11. 2013 Soustředění pěveckého sboru Vocantes Podhradní Lhota, Hotel Zubříč 8.00
1. 11. 2013 – 4. 11. 2013 Flétnové interpretační kurzy – Marc Grauwels Belgie / flétnová třída/ ZUŠ Žerotín a sál Reduta Olomouc 9.00
4. 11. 2013 Kulturní vystoupení Věžní hudba a Kvarteto příčných fléten na zámku Přerovský zámek, Mervartova síň 13.00–13.30
4. 11. 2013 Schůze Regionální umělecké rady ZUŠ A. Dvořáka, Lipník nad Bečvou 9.30–11.30
9. 11. 2013 Slavnostní setkání seniorů pobočka v Troubkách 13.00–15.30
9. 11. 2013 Zkouška – Vokál sál ZUŠ 13.30–17.30
11. 11. 2013 Vystoupení ke Dni veteránů Dech. orchestr Haná Přerov, nám. F. Rasche 10.30–11.30
14. 11. 2013 Podzimní koncert pobočka v Tovačově 16.00–17.00
14. 11. 2013 Klavírní hudební podvečer sál ZUŠ 18.00–19.15
17. 11. 2013 Nedělní matiné dech. odd. – K. Přecechtělová př. flétna, V. Kubíček klarinet sál ZUŠ 10.30–12.00
17. 11. 2013 Koncert v Kostele Nanebevzetí Panny Marie v Kokorách – Soubor příčných fléten a Kvarteto příčných fléten (není akce školy) Kostel Nanebevzetí Panny Marie Kokory 14.00–15.00
18. 11. 2013 Vystoupení pro seniory Dům s pečovatelskou službou Předmostí 14.00–14.30
20. 11. 2013 Předávání ocenění Talent Olomouckého kraje a vystoupení A. Janková Olomouc sál RCO 12.00–16.00
21. 11. 2013 Podzimní žákovský koncert sál ZUŠ 18.00–19.15
30. 11. 2013 Ostravské setkání s flétnou – seminář Konzervatoř Ostrava 9.00–13.00
30. 11. 2013 Dechová sobota – příčná flétna – konzultace a přednášky Konzervatoř Brno 9.00–16.00

Říjen

1. 10. 2013 Jazz Base – Prezentace města Přerov Praha 12.00–18.00
5. 10. 2013 Klavírní sobota Brno Konzervatoř Brno 9.45–16.00
8. 10. 2013 Kulturní vystoupení – Nemocnice Přerov Nemocnice Přerov 14.00–15.00
8. 10. 2013 Návštěva koncertu francouzského flétnisty Ph.Bernolda, Ostrava Ostrava 18.00–20.00
9. 10. 2013 – 22. 11. 2013 Výstava – Plenér Štědrákova Lhota 2013 Máchova 10 14.00
12. 10. 2013 Zkouška sboru GJŠ sál ZUŠ 8.30–16.00
23. 10. 2013 Vystoupení pro Magistrát města Přerova – Kvarteto př. fléten a Věžní hudba Zámek Přerov, Mervatova síň 17.00–18.00
24. 10. 2013 Vystoupení Dechového orchestru Haná v Brodku – Lampionový průvod pobočka v Brodku u Přerova 17.00–20.00
25. 10. 2013 Flétnové interpretační kurzy – Hansgeorg Schmeiser / Vídeň/ Ostravská univerzita hudební fakulta 9.00–17.00
28. 10. 2013 Vystoupení k 28. říjnu – Dech. orch. Haná Přerov, nám. TGM 9.30–10.30
29. 10. 2013 – 30. 10. 2013 Podzimní prázdniny žáků mimo prostory ZUŠ 00.00
31. 10. 2013 Podzimní koncert Brodek u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00

Září

29. 6. 2013 – 1. 9. 2013 Hlavní prázdniny
5. 9. 2013 Dodatečná přijímací (talentová) zkouška do Výtvarného oboru Máchova 10 16.00–17.00
15. 9. 2013 Vystoupení Dechového orchestru Haná v Dluhonicích – není akce školy Dluhonice 9.00–11.00
22. 9. 2013 Promenádní koncert Dechového orchestru Haná v Michalově Městský park Michalov 15.00–17.00
27. 9. 2013 Vystoupení pro město Tovačov pobočka v Tovačově 15.30–16.30
27. 9. 2013 – 29. 9. 2013 Koncertní zájezd Dechového orchestru Haná do Německa Bautzen 9.00
29. 9. 2013 Zkouška – Vokál sál ZUŠ 9.30–15.30