2014-2015

Červenec

23. 7. 2015 Jazz Base – koncert Kroměříž 19.00–20.00

Červen

28. 4. 2015 – 11. 6. 2015 Absolventská výstava Výtvarného oboru Galerie města Přerova, Horní náměstí 17.00
2. 6. 2015 Podvečer dechového oddělení s absolventy sál ZUŠ 18.00–19.15
3. 6. 2015 Vystoupení při předávání vysvědčení Trio př. fléten a Věžní hudba Mervartova síň přerovský zámek 10.30–11.30
3. 6. 2015 Koncert Anny Jankové a jejich hostů na zámku Mervartova síň, zámek Přerov 18.00–19.15
3. 6. 2015 Vystoupení souborů DrumKids ml.a st. na Percussion Show Kroměříž 18.00–20.00
4. 6. 2015 Absolventský koncert Loutkové divadlo Přerov 17.30–19.00
5. 6. 2015 SCHOLAR sál ZUŠ 8.00–12.00
6. 6. 2015 Slavnostní setkání rodáků se starostou Obřadní síň zámku v Tovačově 13.30–15.00
6. 6. 2015 Dechová sobota Brno Konzervatoř Brno 9.00–16.00
8. 6. 2015 – 11. 6. 2015 Zápis žáků – pobočka Tovačov pobočka v Tovačově 13.00
9. 6. 2015 – 26. 6. 2015 Zápis nových žáků do hudebního oboru ZUŠ B. Kozánka, Přerov 14.00
10. 6. 2015 Bubenická besídka – žáci R.Hrůzy sál ZUŠ 18.00–19.00
11. 6. 2015 Zápis žáků na pobočku Brodek u Přerova pobočka v Brodku u Přerova 15.00–17.00
11. 6. 2015 Klavírní recitál Šárky Chaloupkové v Brodku u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
12. 6. 2015 Vystoupení v MŠ Troubky pobočka v Troubkách 9.00–11.00
14. 6. 2015 Vítání občánků pobočka v Troubkách 13.30–14.45
16. 6. 2015 Přijímací (talentová) zkouška VO Máchova 10 16.30–17.30
16. 6. 2015 Jazz Base & Big Band ZUŠ Žerotín Jazz Tibet Club Olomouc 18.00–20.30
17. 6. 2015 Přijímací (talentová) zkouška VO Máchova 10 16.30–17.30
17. 6. 2015 Třídní besídka – Popový podvečer sál ZUŠ 18.00–19.15
18. 6. 2015 Třídní besídka – Pěvecký podvečer / M. Sabadáš sál ZUŠ 18.00–19.30
18. 6. 2015 Závěrečný koncert v Brodku u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
19. 6. 2015 Bob a Bobek na cestách pro ZŠ Tovačov a Troubky pobočka v Tovačově 7.30–11.15
23. 6. 2015 Bubenická besídka – Bobák sál ZUŠ 18.00–19.30
24. 6. 2015 Třídní besídka žáků S. Havlíkové sál ZUŠ 18.00–19.30
24. 6. 2015 Poznávací exkurze – hrad Bouzov pobočka v Tovačově 7.30–15.30
25. 6. 2015 Koncert kytarových souborů Evangelický kostel, Přerov 18.00–19.30
27. 6. 2015 Bob a Bobek na cestách – noční prohlídky zámku nádvoří zámku v Tovačově 18.00–20.00

Květen

28. 4. 2015 – 11. 6. 2015 Absolventská výstava Výtvarného oboru Galerie města Přerova, Horní náměstí 17.00
6. 5. 2015 Třídní besídka žáků J. Motala pobočka v Tovačově 16.00–17.00
6. 5. 2015 Třídní besídka houslové třídy A. Holčákové sál ZUŠ 18.00–19.30
7. 5. 2015 1. absolventský koncert sál ZUŠ 18.00–19.15
8. 5. 2015 Vystoupení v zámeckém parku zámek Tovačov 9.00–12.00
13. 5. 2015 2. absolventský koncert sál ZUŠ 18.00–19.15
13. 5. 2015 Jazz Base – festival Jazz4ol Olomouc 18.30–19.30
13. 5. 2015 Bob a Bobek na cestách – soubor Muzička pro MŠ pobočka v Tovačově 7.30–11.30
14. 5. 2015 1. Absolventský koncert pobočka v Tovačově 16.00–17.15
14. 5. 2015 Absolventský koncert v Brodku u Přerova pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.15
15. 5. 2015 – 17. 5. 2015 Ústřední kolo soutěže ve hře na bicí nástroje ZUŠ Praha 8 9.30
19. 5. 2015 3. absolventský koncert sál ZUŠ 18.00–19.15
20. 5. 2015 Vystoupení Vocantes pro Krajský úřad Olomouckého kraje – předávání Zlatých křížů bezplatným dárcům krve Klášterní Hradisko 16.00–18.00
20. 5. 2015 Bob a Bobek na cestách – soubor Muzička pro veřejnost pobočka v Tovačově 16.00–17.00
20. 5. 2015 Třídní besídka – P. Vařák sál ZUŠ 18.00–19.30
21. 5. 2015 2. Absolventský koncert Rytířský sál zámek Tovačov 16.00–17.15
21. 5. 2015 – 24. 5. 2015 Ústřední kolo soutěže ve hře na dechové nástroje ZUŠ Liberec 8.00
22. 5. 2015 Koncert v Beňově Beňov 15.00–16.30
24. 5. 2015 Avon pochod Přerov – vystoupení bubeníků park Michalov 13.30–15.00
28. 5. 2015 Zápis žáků na pobočku Brodek u Přerova pobočka v Brodku u Přerova 15.00–17.00
28. 5. 2015 Třídní besídka Horváth, Kamarádová, Motal pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
28. 5. 2015 Třídní besídka – M. Blaťák sál ZUŠ 18.00–19.00
30. 5. 2015 Koncert ke 40. výročí Dechového orchestru Haná Přerov Tenisová hala 18.00–20.00
31. 5. 2015 Zámecký koncert Rytířský sál zámku v Tovačově 15.00–16.15

Duben

1. 4. 2015 Krajská klavírní přehlídka ZUŠ Vl. Ambrose Prostějov 8.00–18.00
2. 4. 2015 Vystoupení souborů Dechového oddělení Domov důchodců, Přerov 14.00–15.00
8. 4. 2015 Křeslo pro hosty – H. Sedlář a M. Slaný – dechové oddělení sál ZUŠ 17.30–19.30
9. 4. 2015 – 27. 4. 2015 Výstavka výsledných absolventských prací Máchova 10 12.30
10. 4. 2015 Vystoupení pro Magistrát – Věžní hudba zámek Mervartova síň 12.45–14.00
14. 4. 2015 Jarní vystoupení v Klubu seniorů Klub seniorů v Tovačově 14.30–15.15
14. 4. 2015 1. jarní koncert sál ZUŠ 18.00–19.15
15. 4. 2015 Vystoupení v Domově pro seniory Domov pro seniory Tovačov 14.00–15.00
16. 4. 2015 Třídní besídka žáků Dany Otáhalové pobočka v Tovačově 16.00–17.00
16. 4. 2015 Absolventské předehrávky v Brodku u Přerova uč. č. 2 16.00–18.00
16. 4. 2015 Třídní besídka žáků A.Fučíkové sál ZUŠ 18.00–19.30
16. 4. 2015 Třídní besídka Walta, Bedřich Brodek pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
17. 4. 2015 – 19. 4. 2015 Ústřední kolo soutěže Sólový a komorní zpěv ZUŠ Turnov 9.30
18. 4. 2015 Vystoupení Vocantes Jarní trhy, Přerov, nám. TGM 10.00–11.30
18. 4. 2015 Dechová sobota Brno Konzervatoř Brno 9.00–16.00
21. 4. 2015 Třídní besídka uč.Petříkové sál ZUŠ 18.00–19.00
22. 4. 2015 Výchovný koncert posluchačů Konzervatoře EA Olomouc pobočka v Tovačově 15.30–16.30
22. 4. 2015 Třídní besídka Koukalová Brodek pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
22. 4. 2015 2. jarní koncert sál ZUŠ 18.00–19.15
23. 4. 2015 Vystoupení TO a KSO na festivalu Hudba v květech výstaviště Flora Olomouc 14.30–16.30
23. 4. 2015 Třídní besídka žáků H. Raabové pobočka v Tovačově 16.00–17.00
23. 4. 2015 Jarní koncert v Brodku u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
24. 4. 2015 Vystoupení souborů DrumKids ml.a st. na festivalu Hudba v květech Olomouc, Výstaviště Flora 16.15–16.45
24. 4. 2015 Jazz Base – Hudba v květech Flora Olomouc 17.00–18.00
24. 4. 2015 Vystoupení Vocantes na festivalu Hudba v květech Olomouc, výstaviště Flora, pódium u rybníčku 17.30–18.00
25. 4. 2015 Vystoupení Dech. orch. Haná na festivalu Hudba v květech výstaviště Flora Olomouc 12.30–13.30
25. 4. 2015 Vystoupení Tanečního orchestru v klubu Rodeo Rodeo pub, Velká Dlážka 18.30–20.00
26. 4. 2015 Pietní vzpomínka – 70let od vypálení obce nacisty / vystoupí Vocantes Javoříčko 11.00–14.00
28. 4. 2015 Jazz Base – vernisáž VO Galerie na Zámku v Přerově 17.00–18.00
28. 4. 2015 Vernisáž Absolventské výstavy VO Galerie města Přerova 17.00–18.00
28. 4. 2015 – 11. 6. 2015 Absolventská výstava Výtvarného oboru Galerie města Přerova, Horní náměstí 17.00
28. 4. 2015 Klavírní podvečer s absolventy sál ZUŠ 18.00–19.30
29. 4. 2015 Třídní besídka žáků A. Procházkové pobočka v Tovačově 16.00–17.00
29. 4. 2015 Třídní besídka žáků M. Moudré sál ZUŠ 18.00–19.15
30. 4. 2015 Zkouška Třídní besídka – Juříková Hana , Skopal Pavel sál ZUŠ 17.00–18.00
30. 4. 2015 Třídní besídka Hana Juříková sál ZUŠ 18.00–19.00
30. 4. 2015 Instalace tabla ZUŠ Prodejna oděvů BHR, Žerotínovo náměstí 9.00–12.00

Březen

7. 3. 2015 Dechová sobota Brno Konzervatoř Brno 9.00–16.00
11. 3. 2015 Krajské kolo soutěže Sólový a komorní zpěv ZUŠ Olomouc – Žerotín 9.30–17.00
13. 3. 2015 Krajské kolo soutěže ve hře smyčcových souborů a orchestrů ZUŠ Hranice 9.30–17.00
16. 3. 2015 Kytarové předehrávky sál ZUŠ 14.00–18.00
17. 3. 2015 Třídní besídka AKZ – Pokorná, Vičan sál ZUŠ- ZKOUŠKA V SÁLE OD 16.15 18.00–19.15
19. 3. 2015 Koncert orchestrů Městský dům 18.00–20.00
23. 3. 2015 Třídní besídka Hradil sál ZUŠ 18.00–19.30
24. 3. 2015 Krajské kolo soutěže ve hře na žesťové nástroje ZUŠ Šternberk 8.00–18.00
25. 3. 2015 Krajské kolo soutěže ve hře na bicí nástroje ZUŠ Litovel 9.30–17.00
26. 3. 2015 Krajské kolo soutěže ve hře na dřevěné dech. nástroje ZUŠ Hranice 8.00–18.00
30. 3. 2015 Absolventské předehrávky dechy sál ZUŠ 13.00–17.30
31. 3. 2015 Pedagog Olomouckého kraje (vystoupení DPS Vocantes) hotel Jana, Přerov 12.30
31. 3. 2015 Koncert komorní hudby Mervartova síň 18.00–19.15

Únor

7. 2. 2015 Dechová sobota Brno Konzervatoř Brno 9.00–16.00
10. 2. 2015 Příprava na třídní besídku – Bobák Michal, Mikeš Petr sál ZUŠ 16.20–17.59
10. 2. 2015 Třídní besídka Mikeš-Bobák sál ZUŠ 18.00–19.15
12. 2. 2015 Třídní besídka Netopilová sál ZUŠ 18.00–19.15
12. 2. 2015 Zimní koncert v Brodku u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
12. 2. 2015 Jazz Base in Base Camp Base Camp Přerov 19.00–21.00
16. 2. 2015 Třídní besídka Tkadlecovi sál ZUŠ 18.00–19.15
16. 2. 2015 Zkouška Vokál učebna č. 27 18.00–20.00
17. 2. 2015 Třídní besídka Tkadlecovi sál ZUŠ 18.00–19.15
18. 2. 2015 Podvečer dechového oddělení sál ZUŠ 18.00–19.00
19. 2. 2015 Třídní besídka – Vavříková Martina sál ZUŠ 18.00–19.30
19. 2. 2015 Okresní kolo soutěže Sólový a komorní zpěv ZUŠ A. Dvořáka, Lipník nad Bečvou 9.30–16.00
24. 2. 2015 Okresní kolo soutěže žestové nástroje sál ZUŠ 7.00–20.30
25. 2. 2015 Třídní besídka Juříková, Chaloupková, Bobák Brodek pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
25. 2. 2015 Okresní kolo soutěže bicí nástroje sál ZUŠ 8.00–12.30
26. 2. 2015 Okresní kolo soutěže dřevěné dechové nástroje sál ZUŠ 7.00–20.30

Leden

4. 1. 2015 Novoroční koncert Vocantes Kokory, Kostel Nanebevzetí Panny Marie 14.30–15.30
15. 1. 2015 Přijímací zkoušky na Konzervatoř Brno žák Štěpán Konzervatoř Brno 9.00–12.00
15. 1. 2015 Přijímací zkoušky-Konzervatoř Kroměříž-Michal Šupčík 9.00–12.30
18. 1. 2015 Vystoupení na slavnostní schůzi Spolku A. F. Tovačovského Hotel U Tří králů Tovačov 13.30–14.30
18. 1. 2015 Přehrávka žáků z pobočky v Brodku na sále v Přerově sál ZUŠ 16.00–19.00
22. 1. 2015 Předehrávka dechových nástrojů pobočka v Tovačově 15.30–17.00
27. 1. 2015 Třídní besídka – uč. Bohdan Mrtvý sál ZUŠ 18.00–19.30
28. 1. 2015 Školní kolo soutěže Dechy a bicí nástroje sál ZUŠ 7.30–20.00

Prosinec

3. 12. 2014 Vystoupení pro svaz postižených a důchodce Městský dům 14.00–15.00
5. 12. 2014 Koncert Vocantes OC Zlatá brána, Prostějov 15.00–18.30
10. 12. 2014 Česko zpívá koledy s Vocantes nám. TGM, Přerov 18.00–18.45
10. 12. 2014 Česko zpívá koledy v Brodku u zvonkohry pobočka v Brodku u Přerova u zvonkohry 18.00–19.00
10. 12. 2014 – 12. 12. 2014 Stonavská Barborka – mezinárodní soutěž v ansámblovém zpěvu Stonava (Karviná) 20.00
10. 12. 2014 Vánoční koncerty pro ZŚ a MŠ pobočka v Tovačově 7.30–11.30
11. 12. 2014 Vánoční besídka žáků Ivany Galetové a souborů Muzika a Muzička pobočka v Tovačově 16.00–17.15
11. 12. 2014 Vánoční žákovský koncert sál ZUŠ 18.00–19.15
14. 12. 2014 Vánoce na zámku zámek Tovačov 13.00–16.00
14. 12. 2014 Adventní koncert Vocantes Malá Morávka, kostel Nejsvětější Trojice 17.00–18.00
16. 12. 2014 Vánoční vystoupení v Klubu seniorů KS Tovačov 14.30–15.30
16. 12. 2014 Vánoční žákovský koncert sál ZUŠ 18.00
16. 12. 2014 Vánoce s Vocantes Městský důmnám. TGM, Přerov 19.30–21.00
18. 12. 2014 Živý Betlém v Brodku u Př. pobočka v Brodku u Přerova 10.00–11.00
18. 12. 2014 Koledování Domov pro seniory Přerov 13.30–15.00
18. 12. 2014 Vánoční koncert žáků pobočka v Tovačově 16.00–17.15
18. 12. 2014 Živý Betlém v Brodku u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
18. 12. 2014 Třídní besídka – P. Vařák sál ZUŠ 18.00–19.30
19. 12. 2014 Koledování Domov pro seniory Pavlovice u Přerova 14.00–15.30
19. 12. 2014 Vánoční koncert Vocantes Dluhonice, Kaple Povýšení sv. Kříže 17.30–18.30
19. 12. 2014 Vánoční koncert Dech. orch. Haná a Věžní hudby na TGM Přerov, náměstí TGM 17.30–19.00
20. 12. 2014 Jazz Base Náměstí TGM Přerov 16.00–17.00
21. 12. 2014 Nahrávání v Českém rozhlase Concertino Praga Český rozhlas Praha 14.00–16.00
21. 12. 2014 Vánoční koncert Vocantes Bystřice, Kostel sv. Jiljí 16.00–17.15
26. 12. 2014 Vystoupení Věžní hudby se sborem Vokál Kostel sv. Vavřince, Přerov 16.00–17.00

Listopad

8. 11. 2014 Setkání seniorů pobočka v Troubkách 13.30–15.30
11. 11. 2014 Klavírní hudební podvečer sál ZUŠ 18.00–19.15
12. 11. 2014 Schůze RUR okresu Přerov ZUŠ A. Dvořáka, Lipník nad Bečvou 9.30–11.30
13. 11. 2014 Podzimní koncert pobočka v Tovačově 16.00–17.15
13. 11. 2014 Přednáška pro flétnisty na Konzervatoři Praha Konzervatoř Praha 19.00–22.00
18. 11. 2014 Náhradní termín zkoušky Vokálu sál ZUŠ 17.30–20.00
19. 11. 2014 Třídní předehrávky – kytara sál ZUŠ 14.00–17.00
19. 11. 2014 Schůze Celostátní sekce dechových orchestrů ÚUR Praha 6.00–17.00
20. 11. 2014 Podzimní žákovský koncert sál ZUŠ 18.00
21. 11. 2014 – 23. 11. 2014 Soustředění PS Vocantes Podhradní Lhota, hotel Zubříč 8.00
22. 11. 2014 Flétnový seminář – H. Schmeiser z Vídně Konzervatoř Bratislava 8.00–13.00
22. 11. 2014 Dechová sobota Brno Konzervatoř Brno 9.00–16.00
24. 11. 2014 Jazz Base – Křest CD Jaroslava Wykrenta Městský dům Přerov 19.00–21.00
27. 11. 2014 Podzimní koncert v Brodku u Př. pobočka v Brodku u Přerova 18.00–19.00
29. 11. 2014 Rozsvěcování vánočního stromu Věžní hudba Grymov 16.00–17.00
30. 11. 2014 Vítání občánků pobočka v Troubkách 13.30–14.45
30. 11. 2014 Rozsvěcování Betlému v Přerově – Věžní hudba Horní náměstí, Přerov 17.00–18.00

Říjen

4. 9. 2014 – 17. 10. 2014 Tematická výstava Výtvarného oboru Výstavní síň Pasáž 9.00
4. 10. 2014 Eliška Zbožínková (vystoupení na Jazz Festivalu) Zábřeh 19.00–20.00
8. 10. 2014 Den duševního zdraví -Vystoupení Věžní hudby a Souborů příčných fléten Přerov, parkoviště naproti Prioru 10.00–15.00
8. 10. 2014 Vystoupení v loutkovém divadle Přerov loutkové divadlo 17.00–18.00
18. 10. 2014 Dechová sobota Brno Konzervatoř Brno 9.00–16.00
23. 10. 2014 CENA MĚSTA PŘEROVA – předání cen významným osobnostem Zámek v Přerově, Mervartova – Bajákova slavnostní síň 17.00–18.00

Září

3. 9. 2014 Dodatečné přijímací zkoušky do Výtvarného oboru Máchova 10 16.30–17.30
4. 9. 2014 – 17. 10. 2014 Tematická výstava Výtvarného oboru Výstavní síň Pasáž 9.00
6. 9. 2014 Průvod a Koncert Dech. orch. Haná Dluhonice 12.00–16.00
20. 9. 2014 Dechová sobota Brno Konzervatoř Brno 9.00–16.00
21. 9. 2014 Vítání občánků pobočka v Troubkách 13.30–14.30
27. 9. 2014 Průvod a Koncert Dech. orch. Haná Tovačov 15.00–19.00