2015-2016

Začátek – Konec Název akce Místo konání
28. 9. 2015 Den české státnosti
17. 10. 2015 08.00–19.00 Den otevřených dveří - Konzervatoř Kroměříž Kroměříž
28. 10. 2015 Den vzniku samostatného československého státu
29. 10. 2015 – 30. 10. 2015 Podzimní prázdniny
17. 11. 2015 Den boje za svobodu a demokracii
19. 11. 2015 18.00–19.00 Podzimní koncert pobočka Brodek u Př. Brodek u Přerova - 1
24. 11. 2015 18.00–19.30 Koncert Petr Pomkla -žáci flétnové třídy Konzervatoř Olomouc
27. 11. 2015 16.00–18.00 Setkání seniorů v Ivani Obecní úřad Ivaň
28. 11. 2015 14.00–15.00 Vystoupení na setkání seniorů v Lobodicích Kulturní sál Lobodice
29. 11. 2015 13.30–14.30 Vítání občánků v Troubkách Obecní úřad Troubky
29. 11. 2015 18.00–19.00 Vystoupení Věžní hudby na rozsvěcování Betlému Přerov u zámku
2. 12. 2015 08.00 – 4. 12. 2015 16.00 Mezinárodní pěvecká interpretační soutěž "Stonavská Barborka" Stonava, kulturní dům (Karviná)
9. 12. 2015 11.00–19.00 Předvánoční bubenický seminář - Dalibor Mráz, František Hönig a další Music City Praha
9. 12. 2015 18.00–19.00 Česko zpívá koledy s Vocantes Přerov, nám. T.G.M.
9. 12. 2015 18.00–19.00 Česko zpívá koledy v Brodku u Přerova Brodek u Přerova u zvonkohry
10. 12. 2015 16.00–17.00 Vánoční besídka žáků a souborů Ivany Galetové Tovačov - sál
12. 12. 2015 14.00–15.00 Vánoce na zámku v Tovačově - Muzička a Muzika nádvoří zámku
13. 12. 2015 15.00–16.00 Adventní koncert ve farním kostele v Lobodicích Lobodice
15. 12. 2015 14.30–16.00 Vánoční vystoupení v Klubu seniorů Klub seniorů v Tovačově
16. 12. 2015 18.00–19.30 Třídní besídka P.Vařák Hlavní budova - sál
17. 12. 2015 16.00–17.00 Vánoční žákovský koncert Tovačov - sál
17. 12. 2015 18.00–19.00 Vánoční koncert v Brodku u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
17. 12. 2015 19.30–21.00 Vánoce s Vocantes Přerov, Městský dům
18. 12. 2015 16.45–18.30 Vánoční koncert Dechového orchestru Haná Náměstí TGM Přerov
21. 12. 2015 17.00–18.00 Předvánoční vystoupení žáků pí.uč. A. Kovářové Hlavní budova - sál
21. 12. 2015 17.30–18.30 Vánoční koncert Vocantes Dluhonice, kaple Povýšení sv. Kříže
22. 12. 2015 13.30–15.00 koledování Domov pro seniory Pavlovice u Přerova
22. 12. 2015 18.00–19.30 Vánoční besídka uč. Netopilové Hlavní budova - sál
23. 12. 2015 – 3. 1. 2016 Vánoční prázdniny
24. 12. 2015 Štědrý den
25. 12. 2015 1. svátek vánoční
26. 12. 2015 2. svátek vánoční
26. 12. 2015 16.00–18.00 Věžní hudba a Kvarteto př. fléten koncert s Pěveckým sborem Vokál Kostel sv. Vavřince Přerov
1. 1. 2016 Nový rok/Den obnovy samostatného českého státu
3. 1. 2016 14.30–15.30 Novoroční koncert Vocantes Kokory, kostel Nanebevzetí Panny Marie
9. 1. 2016 09.00–17.00 Společná zkouška České filharmonie a žáků ZUŠ Praha, Rudolfinum
15. 1. 2016 08.00–13.00 Přijímací zkoušky Konzervatoř / Tkadlec, Strejček/ Konzervatoř Kroměříž
16. 1. 2016 17.00 – 17. 1. 2016 17.00 Soustředění souborů Tkadlecová sál, č.4., č.6, č.1., č.3
19. 1. 2016 08.00–13.00 Přijímací zkoušky Konzervatoř / Tkadlec, Strejček/ Konzervatoř Brno
21. 1. 2016 18.00–19.00 Zimní koncert v Brodku u Přerova sál kina v Brodku u Přerova
25. 1. 2016 13.30–17.30 Školní kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů Hlavní budova - sál
26. 1. 2016 15.00–16.00 Kulturní vystoupení: Univerzita III. věku - předávání diplomů - Věžní hudba, Trio s metalofonem zámek Přerov
26. 1. 2016 18.00–19.00 Třídní besídka D. Petrášové Hlavní budova - sál
29. 1. 2016 Jednodenní pololetní prázdniny
2. 2. 2016 16.20–17.05 Školní kolo soutěže v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů Hlavní budova - 22
9. 2. 2016 18.00–19.30 Kytarová besídka - Bohdan Mrtvý Hlavní budova - sál
17. 2. 2016 09.00–19.00 Okresní kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů Hlavní budova - sál
18. 2. 2016 09.00–14.15 Okresní kolo soutěže ve hře na keyboard a akordeon Hlavní budova - sál
23. 2. 2016 18.00–19.00 Třídní besídka Bobák-Mikeš Hlavní budova - sál
24. 2. 2016 18.00–19.30 Třídní besídka Vičan, Kadlčíková Hlavní budova - sál
28. 2. 2016 09.00–16.00 Zkouška Česká filharmoni a ZUŠ / Tkadlec, Procházka/ Praha Rudolfinum
2. 3. 2016 09.00–12.00 Okresní kolo soutěže v komorní hře s převahou smyčových nástrojů ZUŠ A. Dvořáka Lipník
2. 3. 2016 15.00–16.00 Vystoupení v Domově pro seniory v Tovačově Tovačov, Domov pro seniory, klubovna
2. 3. 2016 18.00–19.30 Třídní besídka P. Hradil Hlavní budova - sál
3. 3. 2016 18.00–19.00 Jarní koncert pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál kina
4. 3. 2016 08.00 – 6. 3. 2016 13.30 Soustředění PS Vocantes Podhradní Lhota, hotel Zubříč
7. 3. 2016 – 13. 3. 2016 Jarní prázdniny
16. 3. 2016 17.00–18.00 Fotografování absolventů pobočka Brodek u Přerova pobočka v Brodku u Přerova
17. 3. 2016 08.00–18.00 Krajské kolo hry na elektronické a klávesové nástroje - Litovel (účast Vičan + žák Tomiš) ZUŠ Litovel
17. 3. 2016 08.30–12.30 Jarní zastávky (akce se účastní uč. Lašáková a Březinová) zastávka MHD Šířava, Přerov
17. 3. 2016 18.00–20.00 Koncert orchestrů Městský dům
19. 3. 2016 07.30–18.30 Krajské kolo soutěže ZUŠ ve sborovém zpěvu Jeseník
20. 3. 2016 13.30–14.30 Vítání občánků v Troubkách Obecní úřad Troubky
22. 3. 2016 18.00–19.15 Koncert komorní hudby Mervartova síň
23. 3. 2016 07.15–18.00 Krajské kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů ZUŠ Zábřeh
23. 3. 2016 08.00–14.00 Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon ZUŠ Žerotín, Olomouc
24. 3. 2016 – 25. 3. 2016 Velikonoční prázdniny
28. 3. 2016 Velikonoční pondělí
29. 3. 2016 18.00–19.30 Třídní besídka Martiny Vavříkové Hlavní budova - sál
30. 3. 2016 09.00–11.00 Úklid výzdoby "Jarní zastávky" na ulici Šířava Přerov, Šířava, autobusová zastávka
30. 3. 2016 13.00–18.00 Absolventské předehrávky - dechy Hlavní budova - sál
31. 3. 2016 18.00–19.00 Třídní besídka J. Koukalové pobočka v Brodku u Přerova
1. 4. 2016 09.00–16.00 Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů Zálkadní umělecká škola Zábřeh
2. 4. 2016 16.00–18.00 Vystoupení Tanečního orchestru a souborů z Dechového oddělení v Brodku u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
4. 4. 2016 16.20–17.10 Vystoupení studentek Konzervatoře Kroměříž Hlavní budova - sál
5. 4. 2016 18.00–19.20 Třídní besídka M.Moudrá Hlavní budova - sál
6. 4. 2016 09.00 – 10. 4. 2016 16.00 Zkouška Česká filharmoni a ZUŠ / Tkadlec, Procházka/ Praha Rudolfinum
6. 4. 2016 18.00–19.15 Třídní besídka M. Petříková Hlavní budova - sál
7. 4. 2016 14.00–16.20 Praktická absolventská zkouška Prostory VO Máchova 10
7. 4. 2016 16.00–17.00 Třídní besídka žáků Dany Otáhalové Tovačov - 2
7. 4. 2016 18.00–19.00 Třídní besídka pp. uč. M. Bedřicha a K. Walty pobočka v Brodku u Přerova
8. 4. 2016 12.30–13.30 Instalace výstavky závěrečných absolventských prací Prostory VO Máchova 10
10. 4. 2016 07.15 – 11. 4. 2016 03.00 Zájezd na koncert České filharmonie a ZUŠ - žáci dechového oddělení Praha Rudolfinum
10. 4. 2016 19.00–22.30 Koncert Česká filharmonie a ZUŠ / Tkadlec, Procházka/ Praha Rudolfinum
13. 4. 2016 16.00–17.00 Jarní koncert souborů Muzika a Muzička Tovačov - 2
13. 4. 2016 18.00–19.15 Jarní žákovský koncert Hlavní budova - sál
14. 4. 2016 08.30–18.30 Krajská klavírní přehlídka ZUŠ Zábřeh
14. 4. 2016 18.00–19.00 Třídní besídka pp. uč. Horvátha a Motala pobočka v Brodku u Přerova
19. 4. 2016 18.00–19.15 Jarní žákovský koncert Hlavní budova - sál
20. 4. 2016 18.00–19.15 Třídní besídka A.Fučíková Hlavní budova - sál
21. 4. 2016 15.00–16.00 Hudební odpoledne Hlavní budova - sál
21. 4. 2016 16.00–17.00 Třídní besídka žáků Hany Raabové Tovačov - 2
21. 4. 2016 18.00–19.00 Třídní besídka pp. uč. H. Juříkové a L. Hostašové pobočka v Brodku u Přerova
26. 4. 2016 17.00–18.00 Vernisáž Absolventské výstavy Galerie města Přerova, Horní náměstí
26. 4. 2016 17.00–18.30 Electric Strings - vystoupení na Vernisáži Absolventské výstavy VO Galerie města Přerova, Horní náměstí
26. 4. 2016 17.00 – 29. 5. 2016 17.00 Absolventská výstava žáků Výtvarného oboru ZUŠ B. Kozánka, Přerov Galerie města Přerova, Horní náměstí
26. 4. 2016 18.00–19.30 Klavírní hudební podvečer s absolventy Hlavní budova - sál
27. 4. 2016 18.00–19.00 Třídní besídka Tkadlecovi Hlavní budova - sál
28. 4. 2016 16.00–17.00 Jarní žákovský koncert Tovačov Tovačov - 2
28. 4. 2016 18.00–19.00 Třídní besídka Tkadlecovi pobočka Brodek u Př. sál kina v Brodku u Přerova
29. 4. 2016 11.00 – 20. 6. 2016 09.00 Vystavené tablo ZUŠ B. Kozánka, Přerov Hračkářství, 17. listopadu 3
30. 4. 2016 18.00–21.00 Jazz Base - ČSJF Přerov MD Přerov
1. 5. 2016 Svátek práce
1. 5. 2016 10.00–11.00 Koncert Dechového orchestru Haná Přerov, nám. T.G.M.
3. 5. 2016 18.00–19.30 Třídní besídka žáků Aleny Holčákové Hlavní budova - sál
4. 5. 2016 18.00–20.00 Petr Stojan - Besídka Hlavní budova - sál
5. 5. 2016 08.00 – 8. 5. 2016 20.00 Celostátní kolo v komorní hře s převahou dechových nástrojů ZUŠ Orlová
5. 5. 2016 15.30–16.30 Třídní besídka žáků Jaromíra Motala Tovačov - 2
6. 5. 2016 09.00–10.00 Vystoupení DO Haná - Pietní akt /uctění válečných veteránů/ Přerov, Kabelíkova - u Meopty
7. 5. 2016 10.30–11.45 Vystoupení pro Obec Troubky Obecní úřad Troubky
8. 5. 2016 Den vítězství
8. 5. 2016 13.30–14.30 Vystoupení souborů Muzička a Muzika v zámeckém parku v Tovačově zámek Tovačov
9. 5. 2016 16.20–18.00 Koncert studentky konzervatoře Kroměříž Kateřiny Potocké Hlavní budova - sál
10. 5. 2016 17.00–18.00 Smyčcový podvečer s absolventy. Hlavní budova - sál
11. 5. 2016 18.00–19.15 1. absolventský koncert Hlavní budova - sál
12. 5. 2016 16.00–17.00 Třídní besídka žáků A. Procházkové Tovačov - 2
12. 5. 2016 18.00–19.00 Třídní besídka p. uč. Přecechtělová a Bobák Brodek u Př. Brodek u Přerova - sál-kino
15. 5. 2016 15.00–17.00 Promenádní koncert Dechového orchestru Haná Přerov park Michalov
17. 5. 2016 18.00–19.15 2. absolventský koncert Hlavní budova - sál
18. 5. 2016 07.30–11.30 Výchovné koncerty pro MŠ a ZŠ Tovačov a Troubky Tovačov - 2
18. 5. 2016 18.00–19.30 Třídní besídka P. Vařák Hlavní budova - sál
19. 5. 2016 15.00–17.00 Zápis žáků pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - 3
19. 5. 2016 16.00–17.00 Absolventský koncert Tovačov Tovačov - 2
19. 5. 2016 18.00–19.00 Absolventský koncert pobočka Brodek u Přerova sál kina v Brodku u Přerova
22. 5. 2016 13.30–14.45 Vystoupení bubeníků na Avon pochodu Přerov Park Michalov, Máchova, Tyršův most a zpět
24. 5. 2016 18.00–19.15 Třídní besídka Netopilová Hlavní budova - sál
25. 5. 2016 18.00–19.00 Podvečer dechového oddělení Hlavní budova - sál
25. 5. 2016 18.00–19.15 Koncert pěveckých sborů vocantes a komorních seskupení Mervartova síň přerovského zámku
26. 5. 2016 16.00–17.00 Absolventský koncert Tovačov Tovačov - 2
26. 5. 2016 18.00–19.15 3. absolventský koncert Hlavní budova - sál
27. 5. 2016 09.00 – 28. 5. 2016 17.00 Výstava VO - Festival ZUŠ Olomouckého kraje Umělec. centrum UP Olomouc (Konvikt), Univerzitní 2
31. 5. 2016 14.00–15.00 Vystoupení v Domově s pečovatelskou službou, Přerov - Osmek Přerov, Osmek
31. 5. 2016 18.00–19.00 Třídní besídka K. Walta Hlavní budova - sál
1. 6. 2016 17.00–18.00 Absolventský koncert R.Suchého a D. Houserka Korvínský dům, Horní nám. Přerov
2. 6. 2016 09.00–10.00 Vystoupení v MŠ Troubky MŠ Troubky
4. 6. 2016 12.00 – 6. 6. 2016 16.00 Soutěž "Svátky písní" kategorie superior - PS Vocantes Olomouc, Reduta
4. 6. 2016 13.45–14.45 Vystoupení na slavnostním setkání seniorů v Tovačově zámek Tovačov
4. 6. 2016 16.00–17.15 Koncert souboru Muzika a hostů Kostel Panny Marie Dub nad Moravou
5. 6. 2016 13.30–14.30 Vítání občánků v Troubkách Obecní úřad Troubky
9. 6. 2016 18.00–19.00 Zámecký koncert Alexandry Mačákové a Petry Gerhátové Mervartova síň, přerovský zámek
10. 6. 2016 06.00 – 11. 6. 2016 20.00 Celostátní sborová přehlídka "Světlo za Lidice" - PS Vocantes Lidice
11. 6. 2016 06.00 – 12. 6. 2016 23.00 Kmochův Kolín - Dech. orchestr Haná Kolín
13. 6. 2016 09.00–10.00 Pohádka pro MŠ - výchovný koncert Hlavní budova - sál
13. 6. 2016 10.00–11.00 Pohádka pro MŠ - výchovný koncert Hlavní budova - sál
13. 6. 2016 13.00 – 16. 6. 2016 16.00 Zápis nových žáků pobočka Tovačov Tovačov - 3
14. 6. 2016 09.00–10.00 Pohádka pro MŠ - výchovný koncert Hlavní budova - sál
14. 6. 2016 10.00–11.00 Pohádka pro MŠ - výchovný koncert Hlavní budova - sál
15. 6. 2016 16.30–17.30 Talentová (přijímací) zkouška do VO Prostory VO Máchova 10
15. 6. 2016 18.00–19.00 Zámecký koncert Petry Bujnochové Mervartova síň, přerovský zámek
15. 6. 2016 18.00–19.15 Třídní besídka - Radek Hrůza Hlavní budova - sál
16. 6. 2016 16.30–17.30 Talentová (přijímací) zkouška do VO Prostory VO Máchova 10
16. 6. 2016 18.00–19.00 Závěrečný koncert pobočka Brodek u Přerova sál kina v Brodku u Přerova
17. 6. 2016 07.00 – 19. 6. 2016 22.00 Mezinárodní hudební festival Česká Kamenice - Dech. orchestr Haná Česká Kamenice a Bad Schandau
17. 6. 2016 12.00–14.00 Taneční orchestr - Soutěž big bandů do 25 let při MHF Česká Kamenice SD Střelnice, Děčín
19. 6. 2016 11.00–12.00 Taneční orchestr - vystoupení na Pirnaer Stadtfest 2016 Pirna, Německo
20. 6. 2016 19.00–20.00 Vystoupení kytarového souboru - Lázně Teplice Teplice n.B, lázně
21. 6. 2016 15.00–16.00 Jazz Base - Evropský den hudby Wilsonova ulice (naproti hudebninám)
21. 6. 2016 18.00–19.00 Bubenická besídka Bobák Hlavní budova - sál
22. 6. 2016 18.00–19.30 Pěvecký podvečer žáků Michala Sabadáše Hlavní budova - sál
22. 6. 2016 18.00–20.00 II. Koncert kytarových souborů Evangelický kostel, Přerov
25. 6. 2016 07.00 – 26. 6. 2016 22.00 Mezinárodní hudební festival FEDO Štětí - Dech. orchestr Haná Štětí
28. 6. 2016 07.30–15.30 Poznávací exkurze - pobočka Tovačov Čechy pod Kosířem - muzeum kočárů, zámek, výstup na Kosíř
29. 6. 2016 08.00–12.00 Bubenické vystoupení pro ZŠ Předmostí, ZŠ Za mlýnem Hlavní budova - sál
29. 6. 2016 14.00–16.20 Veselé kreslení na chodník prostor před budovou školy, Máchova 10
30. 6. 2016 15.00–17.00 Koncert Dechového orchestru Haná Přerov, zámek - nádvoří
1. 7. 2016 – 31. 8. 2016 Hlavní prázdniny
1. 7. 2016 17.00–20.00 Prázdninový jazzový dýchánek pod hradbami - Mladí jazzmani, Electric strings Zámek Přerov
1. 7. 2016 19.00–21.00 Jazz Base - Lipenské kulturní léto KD Echo Lipník nad Bečvou
2. 7. 2016 18.00–19.00 Jazz Base - Veselíčko fest Veselíčko
5. 7. 2016 Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
6. 7. 2016 Den upálení mistra Jana Husa
8. 7. 2016 07.00 – 11. 7. 2016 23.00 Celosvětové setkání WASBE - Dech. orchestr Haná Praha
17. 7. 2016 15.00–17.00 Jazz Base - promenádní koncert Altánek Michalov Přerov
21. 8. 2016 08.00–20.00 Setkání muzikantů v Bílých Karpatech - Dechový orchestr Haná Valašské Klobouky náměstí