2016 – 2017

Začátek – Konec Název akce Místo konání
1. 7. 2016 17.00–20.00 Prázdninový jazzový dýchánek pod hradbami - Mladí jazzmani, Electric strings Zámek Přerov
1. 7. 2016 19.00–21.00 Jazz Base - Lipenské kulturní léto KD Echo Lipník nad Bečvou
2. 7. 2016 18.00–19.00 Jazz Base - Veselíčko fest Veselíčko
8. 7. 2016 07.00 – 11. 7. 2016 23.00 Celosvětové setkání WASBE - Dech. orchestr Haná Praha
17. 7. 2016 15.00–17.00 Jazz Base - promenádní koncert Altánek Michalov Přerov
21. 8. 2016 08.00–20.00 Setkání muzikantů v Bílých Karpatech - Dechový orchestr Haná Valašské Klobouky náměstí
8. 9. 2016 17.00–19.00 Vystoupení bicích souborů DrumKids na vernisáži Galerie Horní náměstí
11. 9. 2016 14.00–15.30 Vystoupení Dechového orchestru v Oseku Osek náměstí
21. 9. 2016 18.00–19.00 Koncert Jan Ostrý Ostrava - flétnová třída Ostrava, Michálkovice
27. 9. 2016 16.00 – 28. 9. 2016 21.00 Festival Mladá Boleslav - Dechový orchestr Mladá Boleslav
28. 9. 2016 Den české státnosti
9. 10. 2016 14.00–15.15 Vítání občánků OÚ Troubky
12. 10. 2016 15.00–16.00 Den duševního zdraví - vystoupení souborů dech. oddělení náměstí před GO Galerií
20. 10. 2016 18.45–19.30 Jazz Base ČSJF Přerov 2016 - Jazz ve Foyer MD Přerov - foyer
21. 10. 2016 16.30–17.30 Jazz Base ČSJF Přerov 2016 - Jazz v Galerii Galerie Přerov
21. 10. 2016 18.45–19.30 Jazz Base ČSJF Přerov 2016 - Jazz ve Foyer MD Přerov - foyer
22. 10. 2016 18.15–19.00 Jazz Base ČSJF Přerov 2016 - Jazz ve Foyer MD Přerov - foyer
26. 10. 2016 – 28. 10. 2016 Podzimní prázdniny
27. 10. 2016 17.00–19.00 Dechový orchestr vystoupení v Brodku u Př. Brodek u Přerova
28. 10. 2016 Den vzniku samostatného československého státu
28. 10. 2016 10.00–11.00 Vystoupení Dechového orchestru na pietním aktu k 28. říjnu Přerov, Náměstí TGM
5. 11. 2016 13.30–15.30 Setkání seniorů v Troubkách KD Troubky
7. 11. 2016 09.30–10.30 Příjezd ,,vlaku legionářů,, na přerovské nádraží - Dechový orchestr Vlakové nádraží Přerov
9. 11. 2016 14.00–16.20 LAND ART NA NÁMĚSTÍ ANEB PŘÍRODNÍ KOBEREC, účast třídy p. uč. Lašákové a p. uč Březinové Přerov, Náměstí TGM
11. 11. 2016 16.00–18.00 Svatomartinská slavnost zámek Tovačov
11. 11. 2016 19.00–21.00 Koncert Jiří Stivín - flétnová třída Olomouc sál Reduta
12. 11. 2016 17.00–18.00 Vystoupení Věžní hudby pro handicapované v Městském domě Přerov, Městský dům
13. 11. 2016 13.00–20.00 Festival dechových orchestrů Jevíčko - Dechový orchestr Jevíčko, sál Hotelu Morava
16. 11. 2016 15.30–17.00 Vystoupení na Setkání seniorů v Ivani Kulturní sál Ivaň
17. 11. 2016 Den boje za svobodu a demokracii
22. 11. 2016 19.30–21.00 Koncert komorního souboru Teplice n.B.
23. 11. 2016 18.00–19.15 Podzimní žákovský koncert Hlavní budova - sál
24. 11. 2016 16.00–17.00 Podzimní koncert pobočka Tovačov Tovačov - 2
24. 11. 2016 18.00–19.00 Podzimní koncert pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
26. 11. 2016 14.00–14.30 Setkání seniorů v Lobodicích Kulturní sál - Lobodice
27. 11. 2016 17.30–18.30 Rozsvícení betléma na Horním náměstí - Věžní hudba Přerov, Horní náměstí
27. 11. 2016 17.45–18.15 Záhájení vernisáže vánoční výstavy / komorní seskupení Vocantes Přerov, Zámek, Mervartova síň
29. 11. 2016 08.00–16.00 Seminář pro pedagogy VO ZUŠ (Časta, Lašáková, Březinová) ZUŠ Miloslava Stibora, Pionýrská 4, Olomouc
29. 11. 2016 18.00–19.00 Klavírní hudební podvečer Hlavní budova - sál
30. 11. 2016 08.00 – 2. 12. 2016 19.00 Mezinárodní interpretační soutěž pěveckých ansámblů /duo a trio Vocantes Karviná - Stonava
4. 12. 2016 13.30–14.30 Vítání občánků OÚ Troubky
4. 12. 2016 15.00–16.00 Adventní koncert Kostel Lobodice
7. 12. 2016 15.45–16.45 Vystoupení PS Vocantes pro Svaz tělesně postižených a seniory Přerov, Městský dům
8. 12. 2016 22.00 – 12. 12. 2016 02.00 Adventní a vánoční festival / PS Vocantes Polsko, Varšava
9. 12. 2016 09.30 – 11. 12. 2016 19.00 Festival bicích nástrojů JAMU Brno Divadlo na Orlí, Brno
10. 12. 2016 12.30–16.30 Vánoce na zámku - vystoupení Muziky při prohlídkách Rytířský sál - zámek Tovačov
11. 12. 2016 13.00–15.30 Adventní koncert na hradbách Hradby Přerov
12. 12. 2016 14.30–17.30 zkouška v sále - P.Vařák Hlavní budova - sál
13. 12. 2016 14.15–15.30 Vystoupení v domově seniorů - U Žebračky DPS U Žebračky
13. 12. 2016 18.00–19.15 První vánoční žákovský koncert Hlavní budova - sál
14. 12. 2016 18.00–18.30 Česko zpívá koledy (Pěvecký sbor Vocantes) Přerov, nám.T.G.M.
14. 12. 2016 18.00–19.00 Česko zpívá koledy (Dětský orchestr a žáci pobočky) Brodek u Přerova
14. 12. 2016 19.30–21.00 Vánoce s Vocantes Přerov, Městský dům
15. 12. 2016 16.00–17.15 Vánoční koncert Tovačov Tovačov - 2
16. 12. 2016 16.00–16.30 Vánoční překvapení Dechového orchestru v GO GALERII GO GALERIE PŘEROV
16. 12. 2016 18.00–19.00 Vánoční koncert Dechového orchestru Haná Přerov , náměstí T. G. Masaryka
17. 12. 2016 13.00–15.00 Koledování u Betléma Konírna u Krejčířů Troubky
17. 12. 2016 16.00–17.00 Vánoční koncert Vocantes Holešov, kulturní dům
18. 12. 2016 14.00–15.00 Adventní koncerty na hradbách městské hradby
18. 12. 2016 16.30–17.30 Vánoční koncert Vocantes Grymov, obecní stodola
20. 12. 2016 14.00–15.30 Vánoční vystoupení v Klubu seniorů Klub seniorů Tovačov
20. 12. 2016 18.00–19.15 Třídní vánoční besídka uč. Netopilové Hlavní budova - sál
21. 12. 2016 18.00–19.15 Druhý vánoční žákovský koncert Hlavní budova - sál
22. 12. 2016 10.00–11.00 Živý Betlém pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
22. 12. 2016 14.00–16.00 Koledování Domov pro seniory Pavlovice u Přerova
22. 12. 2016 18.00–19.00 Živý Betlém pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
22. 12. 2016 18.00–19.30 Třídní besídka P.Vařák Hlavní budova - sál
23. 12. 2016 – 2. 1. 2017 Vánoční prázdniny
23. 12. 2016 17.00–18.00 Jazz Base - vánoce Přerov 2016 Náměstí TGM Přerov
24. 12. 2016 Štědrý den
25. 12. 2016 1. svátek vánoční
26. 12. 2016 2. svátek vánoční
1. 1. 2017 Nový rok/Den obnovy samostatného českého státu
18. 1. 2017 17.00–18.00 Novoroční koncert klavíristky Barbory Dostalíkové Tovačov - 2
19. 1. 2017 18.00–19.00 Zimní koncert pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
26. 1. 2017 18.00–19.15 Třídní besídka Petrášová Hlavní budova - sál
26. 1. 2017 18.30–20.00 Koncert Jan Ostrý Uherský Ostroh - flétnová třída Uherský Ostroh - zámek
1. 2. 2017 09.00–18.00 Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír Hlavní budova - sál
3. 2. 2017 Jednodenní pololetní prázdniny
6. 2. 2017 – 12. 2. 2017 Jarní prázdniny
15. 2. 2017 19.00–21.00 Absolventský koncert K. Přecechtělové Brno - flétnová třída Brno Besední dům
20. 2. 2017 08.00–19.00 Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír Hlavní budova - sál
21. 2. 2017 19.00–21.00 Flétnový recitál Tim Kadlec Kroměříž - flétnová třída Kroměříž klub Nadsklepí
23. 2. 2017 18.00–19.30 Třídní besídka B. Mrtvý Hlavní budova - sál
4. 3. 2017 10.00–18.00 Okresní kolo soutěže dechových, tanečních a jazzových orchestrů ZUŠ Kojetín, ZUŠ Přerov, ZUŠ Lipník, ZUŠ Hranice
7. 3. 2017 18.00–19.30 Třídní besídka uč. Kadlčíkové a Vičana Hlavní budova - sál
8. 3. 2017 18.00–19.15 Třídní besídka Tkadlecovi Hlavní budova - sál
9. 3. 2017 18.00–19.00 Třídní besídka E. Tkadlecové a F. Tkadlece pobočka Brodek u Př. Brodek u Přerova - sál-kino
10. 3. 2017 07.00 – 12. 3. 2017 13.30 Soustředění PS Vocantes Halenkov, Zámeček v Dinoticích
14. 3. 2017 09.00–18.00 Okresní kolo národní soutěže ve hře na smyčcové nástroje ZUŠ Hranice
14. 3. 2017 18.00–19.00 Třídní besídka Bobák - Mikeš Hlavní budova - sál
15. 3. 2017 18.00–19.15 Třídní besídka Tkadlecovi II Hlavní budova - sál
16. 3. 2017 18.00–19.00 Třídní besídka M. Bedřicha a K. Walty Brodek u Přerova - sál-kino
20. 3. 2017 18.00–19.15 Třídní besídka Hradil Hlavní budova - sál
22. 3. 2017 08.00–13.00 Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru Hlavní budova - sál
22. 3. 2017 18.00–19.30 Koncert komorní hudby Hlavní budova - sál
23. 3. 2017 18.00–19.00 Jarní koncert Brodek u Přerova - sál-kino
28. 3. 2017 09.00–16.00 Pěvecká soutěž Moravská Brána Lipník, ZUŠ Antonína Dvořáka
28. 3. 2017 18.00–20.00 Třídní besídka Vavříková Hlavní budova - sál
28. 3. 2017 19.30–21.00 Absolventský koncert R. Přikrylové na JAMU Brno - flétnová třída JAMU Brno
29. 3. 2017 18.00–20.00 Koncert orchestrů Městský dům
30. 3. 2017 16.00–17.00 Třídní besídka M. Balódyho Tovačov - 2
30. 3. 2017 18.00–19.00 Třídní besídka L. Hostašové a H. Juříkové pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
1. 4. 2017 08.00–20.00 Krajské kolo soutěže dechových a tanečních orchestrů Kulturní dům Zábřeh
4. 4. 2017 12.00–17.00 Krajské kolo soutěže ve hře na housle (Galetová, Procházková) ZUŠ Iši Krejčího Olomouc
4. 4. 2017 18.00–19.00 První jarní žákovský koncert Hlavní budova - sál
5. 4. 2017 18.00–19.00 Podvečer dechového oddělení - Duo Encante a M. Svobodová Hlavní budova - sál
6. 4. 2017 16.00–17.00 Třídní besídka I. Galetové Tovačov - 2
6. 4. 2017 17.00–18.00 Třídní besídka J. Koukalové pobočka Brodek u Přerova a J. Horvátha Brodek u Přerova - sál-kino
7. 4. 2017 10.00–18.00 Semifinále a finále soutěže "Česko zpívá" - Edita Košnárová Trutnov
11. 4. 2017 08.00–18.00 Krajské kolo soutěže ve hře na kytaru(Vařák, Mrtvý) Zábřeh na Mor.
11. 4. 2017 18.00–19.15 Třídní besídka M. Moudré Hlavní budova - sál
12. 4. 2017 18.00–19.15 Třídní besídka Petříková Hlavní budova - sál
13. 4. 2017 – 14. 4. 2017 Velikonoční prázdniny
14. 4. 2017 Velký pátek
16. 4. 2017 13.00–14.00 Velikonoční koncert Dechového orchestru Horní náměstí
17. 4. 2017 Velikonoční pondělí
18. 4. 2017 14.00 – 18. 5. 2017 14.00 Výstavka závěrečných absolventských prací Vestibul VO, Máchova 10
20. 4. 2017 16.00–17.00 Třídní besídka A. Procházkové Tovačov - 2
20. 4. 2017 18.00–19.15 Druhý jarní žákovský koncert Hlavní budova - sál
25. 4. 2017 18.00–19.00 Klavírní podvečer s absolventy Hlavní budova - sál
27. 4. 2017 16.00–17.00 Třídní besídka D. Otáhalové Tovačov - 2
27. 4. 2017 18.00–19.00 Třídní besídka M. Balódyho, M. Bobáka a K. Přecechtělové pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
27. 4. 2017 18.00–19.30 Třídní besídka A.Fučíková Hlavní budova - sál
28. 4. 2017 09.00 – 29. 4. 2017 18.00 Flautiada Bratislava Tkadlecová Konzervatoř Bratislava
1. 5. 2017 Svátek práce
3. 5. 2017 17.00–18.00 Slavnostní vernisáž Absolventské výstavy výtvarného oboru Galerie města Přerova, Horní náměstí
3. 5. 2017 17.00–18.30 Vystoupení bicího souboru DrumKids na vernisáži výtvarného oboru Horní náměstí Galerie
3. 5. 2017 17.00 – 28. 5. 2017 17.00 Absolventská výstava výtvarného oboru Galerie města Přerova, Horní náměstí
4. 5. 2017 16.00–17.15 Absolventský koncert Tovačov Tovačov - 2
4. 5. 2017 18.00–19.00 První absolventský koncert Hlavní budova - sál
5. 5. 2017 09.30–10.30 Pietní akt u Meopty - vystoupení Dechového orchestru Prostranství před Meoptou Přerov
8. 5. 2017 Den vítězství
8. 5. 2017 09.30–11.30 Vystoupení na májových oslavách zámecký park Tovačov
9. 5. 2017 18.00–19.00 Besídka - Karel Walta Hlavní budova - sál
10. 5. 2017 11.00 – 16. 6. 2017 11.00 Tablo ZUŠ B. Kozánka, Přerov Hudebniny, Wilsonova ul.
10. 5. 2017 18.00–19.15 Druhý absolventský koncert Hlavní budova - sál
11. 5. 2017 16.00–17.00 Třídní besídka H.Raabové Tovačov - 2
11. 5. 2017 16.30–18.30 Zápis žáků pro školní rok 2017/18 na Pobočce v Brodku u Přerova Pobočka Brodek u Přerova učebna č. 4
13. 5. 2017 14.00–16.00 Přehlídka historických vozidel - Electric Strings Hrad Helfštýn
16. 5. 2017 18.00–19.15 Třetí absolventský koncert Hlavní budova - sál
17. 5. 2017 13.30–18.00 Zkouška v sále na besídku Hlavní budova - sál
17. 5. 2017 18.00–19.00 Třídní besídka Petr Stojan Hlavní budova - sál
17. 5. 2017 18.00–19.00 Zámecký koncert Anny Krautwurstové a Tomáše Netopila Zámek Přerov, Mervartova síň
19. 5. 2017 10.00–18.00 Krajské kolo (porota, vernisáž) 13. Soutěžní přehlídka VO ZUŠ ČR (Lašáková) Šternberk, Augustiniánský klášter
20. 5. 2017 15.00–16.30 Slavnostní koncert v Tovačově k 70. výročí Kostel sv. Václava Tovačov
23. 5. 2017 09.00–10.00 Vystoupení v MŠ Troubky MŠ Troubky
23. 5. 2017 18.00–19.00 Zámecký koncert Lukáše Churého a Jana Oščádala Zámek Přerov, Mervartova síň
23. 5. 2017 18.00–19.15 Třídní besídka uč. Netopilové Hlavní budova - sál
24. 5. 2017 18.00–19.00 Zámecký koncert Marie Košnárové a Michaela Dzieži Zámek Přerov, Mervartova síň
24. 5. 2017 18.00–19.30 Třídní besídka P. Vařák Hlavní budova - sál
25. 5. 2017 18.00–19.00 Třídní besídka Juříková, Skopal Hlavní budova - sál
26. 5. 2017 08.00 – 27. 5. 2017 20.00 Ústřední kolo soutěže dech.orchestrů Letovice zámek Letovice
30. 5. 2017 16.30–18.30 ZUŠ Open 2017 náměstí TGM + lokalita Na hradbách
31. 5. 2017 18.00–19.30 Třídní besídka A.Holčákové Hlavní budova - sál
2. 6. 2017 08.00–21.00 Mezinárodní soutěž "Svátky písní" Olomouc, Reduta
5. 6. 2017 18.00–19.00 Vystoupení absolventů Korvínský dům, Přerov
9. 6. 2017 19.00–21.00 Noc kostelů Troubky, kostel sv. Markéty
9. 6. 2017 19.00–21.00 Noc kostelů Troubky, kostel sv. Markéty
10. 6. 2017 05.00–20.00 Ústřední kolo soutěže jazzových a ostatních orchestrů KD Citadela, Litvínov
11. 6. 2017 08.00–20.00 Jazz Base Koncert Polsko Zdzieszowice - Polsko
11. 6. 2017 15.00–17.00 Promenádní koncert Dechového orchestru Přerov, park Michalov
13. 6. 2017 14.00 – 23. 6. 2017 18.00 Zápis žáků pro školní rok 2017/18 v učebnách vedoucích PK
13. 6. 2017 18.00–19.15 Třídní besídka B. Mrtvý Hlavní budova - sál
14. 6. 2017 09.00–09.30 Hudební vystoupení pro děti z MŠ Hlavní budova - sál
14. 6. 2017 10.00–10.30 Hudební vystoupení pro děti z MŠ Hlavní budova - sál
14. 6. 2017 13.00–16.00 Zápis nových žáků - pobočka Tovačov Tovačov - 3
14. 6. 2017 16.30–17.30 Talentová (přijímací) zkouška do Výtvarného oboru Máchova 10, Přerov
14. 6. 2017 18.00–19.00 Třídní besídka M. Blaťák Hlavní budova - sál
15. 6. 2017 09.00–09.30 Hudební vystoupení pro děti z MŠ Hlavní budova - sál
15. 6. 2017 10.00–10.30 Hudební vystoupení pro děti z MŠ Hlavní budova - sál
15. 6. 2017 13.00–16.00 Zápis nových žáků - pobočka Tovačov Tovačov - 3
15. 6. 2017 16.30–17.30 Talentová (přijímací) zkouška do Výtvarného oboru Máchova 10, Přerov
15. 6. 2017 17.00–18.00 Koncert kytarových souborů Evangelický kostel, Přerov
15. 6. 2017 18.00–19.00 Závěrečný koncert pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
19. 6. 2017 13.00–16.00 Zápis nových žáků - pobočka Tovačov Tovačov - 3
20. 6. 2017 18.00–19.00 Bubenická besídka Bobák Hlavní budova - sál
21. 6. 2017 16.00–17.00 Hudební pohádka pro veřejnost - pobočka Tovačov Tovačov - 2
21. 6. 2017 17.00–19.00 Evropský den hudby - BS Band, Electric strings Base Camp Přerov
21. 6. 2017 18.00–19.00 Třídní besídka Kovářová Hlavní budova - sál
22. 6. 2017 07.30–11.00 Hudební pohádka pro MŠ a ZŠ Tovačov Tovačov - 2
22. 6. 2017 17.00–18.00 Koncert pěveckých těles Vocantes Zámek Přerov, Mervartova síň
22. 6. 2017 18.00–19.00 Třídní besídka R.Hrůza Hlavní budova - sál
25. 6. 2017 15.30–16.30 Vystoupení bicího souboru DrumKids na Akuna show Náměstí TGM Přerov
27. 6. 2017 10.00–11.00 Hudební pohádka pro MŠ Tovačov - 2
27. 6. 2017 18.00–19.15 Popový podvečer Hlavní budova - sál
29. 6. 2017 17.00–18.00 Pěvecký podvečer žáků M.Sabadáše Hlavní budova - sál
30. 6. 2017 09.00–11.00 Vydávání vysvědčení učebny ZUŠ
1. 7. 2017 – 3. 9. 2017 Hlavní prázdniny
5. 7. 2017 Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
6. 7. 2017 Den upálení mistra Jana Husa
18. 7. 2017 19.00–19.15 Vystoupení bicího souboru DrumKids Pod hradbami Přerov
23. 8. 2017 16.00 – 30. 8. 2017 14.00 Mezinárodní sborový festival Makedonie, Ohrid