Aktuality

Začátek – Konec Název akce Místo konání
28. 1. 2020 09.00–11.30 Klavírní soutěžní přehrávka Hlavní budova - sál
31. 1. 2020 Jednodenní pololetní prázdniny
4. 2. 2020 18.00–19.30 Zimní žákovský koncert Hlavní budova - sál
8. 2. 2020 09.00–16.15 Žesťová sobota Konzervatoř Brno - Tkadlec, Hradil, Bobák, Ličman Konzervatoř Brno
11. 2. 2020 18.00–19.30 Třídní besídka A.Fučíková Hlavní budova - sál
12. 2. 2020 18.00–19.00 Koncert učitelů Hlavní budova - sál
13. 2. 2020 09.00–18.00 Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje ZUŠ Hranice
13. 2. 2020 18.00–19.00 Zimní koncert Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
13. 2. 2020 18.00–19.30 Třídní besídka B. Mrtvého Hlavní budova - sál
18. 2. 2020 08.00–19.00 Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír ZUŠ Lipník
19. 2. 2020 09.00–19.00 Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru Hlavní budova - sál
20. 2. 2020 18.00–19.30 Třídní besídka M.Vavříkové Hlavní budova - sál
24. 2. 2020 – 1. 3. 2020 Jarní prázdniny
27. 2. 2020 09.00–14.00 Ostravské setkání s flétnou - moderní techniky / E. Tkadlecová/ Konzervatoř Ostrava
7. 3. 2020 09.00–16.00 Dechová sobota Brno Tkadlecová, Juříková Konzervatoř Brno
10. 3. 2020 18.00–19.00 Třídní besídka uč.Petříkové Hlavní budova - sál
14. 3. 2020 08.00 – 15. 3. 2020 17.00 Soustředění dechového orchestru sál, č. 3,4,6,27
17. 3. 2020 18.00–19.15 Třídní besídka p. uč. Hradila Hlavní budova - sál
19. 3. 2020 16.00–17.00 Třídní besídka žáků Milana Balódyho Tovačov - 2
19. 3. 2020 18.00–19.30 Jarní žákovský koncert Hlavní budova - sál
21. 3. 2020 09.00–16.15 Žesťová sobota Konzervatoř Brno - Tkadlec, Hradil, Bobák, Ličman Konzervatoř Brno
24. 3. 2020 18.00–19.15 Třídní besídka ( Kadlčíková, Vičan) Hlavní budova - sál
25. 3. 2020 18.00–19.00 Třídní besídka p. uč. Tkadlecové a Tkadlece I. díl Hlavní budova - sál
26. 3. 2020 16.00–17.00 Třídní besídka žáků Pavla Konečného Tovačov - 2
30. 3. 2020 13.30–17.30 Absolventské předehrávky Dechové oddělení Hlavní budova - sál
31. 3. 2020 08.00 – 2. 4. 2020 19.00 Krajské kolo soutěže ve hře na klavír ZUŠ Zábřeh
1. 4. 2020 18.00–19.00 Třídní besídka p. uč. Tkadlecové a Tkadlece II. díl Hlavní budova - sál
2. 4. 2020 16.00–17.00 Třídní besídka žáků Ivany Galetové Tovačov - 2
2. 4. 2020 18.00–19.00 Třídní besídka p. uč. Bedřicha a Smočka pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
2. 4. 2020 18.00–19.30 Třídní besídka žáků M. Moudré Hlavní budova - sál
4. 4. 2020 09.00–16.00 Dechová sobota Brno Tkadlecová, Juříková Konzervatoř Brno
7. 4. 2020 18.00–19.30 Třídní besídka žáků M. Moudré Hlavní budova - sál
8. 4. 2020 18.00–19.00 Třídní besídka Juříková, Konečný Hlavní budova - sál
9. 4. 2020 – 13. 4. 2020 Velikonoční prázdniny
10. 4. 2020 Velký pátek
13. 4. 2020 Velikonoční pondělí
16. 4. 2020 18.00–19.00 Třídní besídka p. uč. Kolibabové a Doležala pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
22. 4. 2020 18.00–19.30 Koncert sborů a orchestrů Městský dům, Přerov
23. 4. 2020 16.00–17.00 Třídní besídka p. uč. Raabové Tovačov - 2
23. 4. 2020 18.00–19.00 Třídní besídka p. uč. Dykastové pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
28. 4. 2020 18.00–19.30 Koncert souborů a komorních her Hlavní budova - sál
29. 4. 2020 16.00–17.00 Třídní besídka žáků Dany Otáhalové Tovačov - 2
29. 4. 2020 18.00–19.30 Klavírní podvečer s absolventy Hlavní budova - sál
30. 4. 2020 18.00–19.00 Třídní besídka p. uč. Havlíkové a Horvátha pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
1. 5. 2020 Svátek práce
6. 5. 2020 18.00–19.30 Třídní besídka Skopal, Horváth Hlavní budova - sál
7. 5. 2020 16.00–17.30 Absolventský koncert I. stupeň - Tovačov Tovačov - 2
7. 5. 2020 18.00–19.00 Třídní besídka p. uč. Tkadlecové, Hostašové a Tkadlece pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
7. 5. 2020 18.00–19.30 1. absolventský koncert Hlavní budova - sál
8. 5. 2020 Den vítězství
13. 5. 2020 18.00–19.30 2. absolventský koncert Hlavní budova - sál
14. 5. 2020 18.00–19.00 Absolventský koncert pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
19. 5. 2020 18.00–19.30 3. absolventský koncert Hlavní budova - sál
21. 5. 2020 18.00–19.00 Absolventská besídka pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
22. 5. 2020 08.00 – 23. 5. 2020 20.00 Ústřední kolo soutěže dechových orchestrů Letovice zámek Letovice
23. 5. 2020 09.00–16.00 Dechová sobota Brno Tkadlecová, Juříková Konzervatoř Brno
26. 5. 2020 18.00–19.30 Třídní besídka Netopilová Hlavní budova - sál
28. 5. 2020 18.00–19.00 Třídní besídka p. uč. Tkadlecové, Hostašové a Tkadlece pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
3. 6. 2020 18.00–19.00 Koncert prvních ročníků a PHV Hlavní budova - sál
13. 6. 2020 09.00–16.00 Dechová sobota Brno Tkadlecová, Juříková Konzervatoř Brno
18. 6. 2020 18.00–19.00 Závěrečný koncert pobočka Brodek u Přerova Brodek u Přerova - sál-kino
1. 7. 2020 – 31. 8. 2020 Hlavní prázdniny
5. 7. 2020 Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
6. 7. 2020 Den upálení mistra Jana Husa